Godziny pracy Konkurs recytatorski - Poezja Wł.Broniewskiego, 6.03.2012r. Cała Polska Czyta Dzieciom - lekcja dla klas Ia, IIa, IIb - 15.10.2010r. Konkurs Recytatorski, 1.03.2010r. Konkurs czytelniczy „ Czy znam wiersze Jana Brzechwy”-02.2010r. Konkurs Recytatorski,03.2009 Lekcja biblioteczna Nowości w bibliotece

Konkurs czytelniczy „ Czy znam wiersze Jana Brzechwy”-02.2010r.

W dniu 24.02.2010r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy  Czy znam wiersze Jana Brzechwy. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna oraz p. Lidia Czaplicka. Rozgrywany był w dwóch kategoriach : klasy II-III i IV. Zadaniem uczniów podczas konkursu było rozwiązanie testu z pytaniami dotyczącymi wierszy Jana Brzechwy (kl .IV) bądź krzyżówki i wykreślani literowej (kl. II-III). Do konkursu przystąpiło 17 uczniów z klas II-IV. W związku z tym, że nie udało się za pierwszym razem wyłonić zwycięzców przeprowadzono II turę konkursu zarówno w kategorii klas II-III jak klas IV, która pozwoliła na jego ostateczne rozstrzygniecie.

I miejsce – Piotr Chmielewski kl. IIIb / Karolina Bartkowska kl. IIIb

II miejsce –Patryk Osiński kl. IIIb